خرید دستگاه لاغری هایفو و بررسی کاربردها

خرید دستگاه لاغری هایفو و بررسی کاربردها

از ایام گذشته، مسئله زیبایی در طب سنتی، سوزنی و پزشکی دارای اهمیت بسیاری بوده است و متخصصان این امر همیشه به دنبال کشف روش‌های نوین برای رفع پیری پوست (چین و چروک و افتادگی) بودند. در حال حاضر، یکی از دستاوردهای فرا صوت در دنیای نوین استفاده آن در پزشکی است. در این مقاله به بررسی تکنولوژی هایفو که روشی ماندگار یک جلسه‌ای در لیفتینگ است خواهیم پرداخت. این روش جدیدترین و موفق­ترین رویکرد غیر جراحی برای جوان‌سازی و کشیدن پوست است و این نکته­ای بسیار مهم در خرید دستگاه لاغری هایفو و استفاده از آن است.

مکانیسم اصلی روش هایفو

هایفو بدون آسیب به سطح پوست و با استفاده از امواج اولتراسوند صورت می­گیرد. هایفو (HIFU)، مخفف کلمات High-intensity focused ultrasound که ارتعاشات فرکانس‌هایی بیشتر از محدوده­ی سمعی برای انسان است (بیشتر از 20 KHZ) و به عنوان اصطلاح صوتی برای امواج فرا صوتی با دامنه­ های بسیار زیاد اعمال می­شود. این امواج توسط وسیله‌ای به نام ترانسدیوسر با خاصیتی شبیه به عدسی، صوت را در حول یک نقطه کانونی گرد هم می­آورد و لایه (Superficial Muscular Aponeurotic System) SMAS را موردتهاجم قرار می‌دهد. نور مجتمع شده، با مشخصات دقیق و حساب‌شده به نقطه­ای از عمق دلخواه تابیده می­شود.

هنگام برخورد این امواج با سطح پوست، امواج منتشرشده شامل انرژی ضعیف است که قدرت تخریب و نابودی را ندارد. نتیجه نور متمرکزشده، ایجاد گرما در پوست و بافت زیرین است. این امواج اثر یکدیگر را در لایه‌های زیرین و در نقطه کانونی تشدید می‌کنند (پدیده رزونانس) و با تخریب کلاژن­ های فرسوده و ترمیم کلاژن ­های جدید بروز پیدا می‌کند. ایجاد کانونی از امواج فرا صوت در عمق 1/5 تا 5 میلی‌متری موجب به وجود آمدن گرما 65 تا 70 سانتی­گراد می­گردد و که موجب بسته و سفت شدن نقطه موردنظر می‌شود.

نکات مورد توجه در خرید دستگاه لاغری هایفو

سازوکار فناوری اولتراسوند از لایه‌های داخلی به سمت بیرون شکل می‌گیرد. نتیجه عمل صورت گرفته به تدریج از 1 هفته شروع و در مدت 2 الی 3 ماه به دست می‌آید. 6 ماه زمان برای نتیجه نهایی و بهبودی کامل لازم است. این طول موج، انرژی تعیین‌شده‌ای را به SMAS را می‌تاباند و در طی این عمل جوان‌سازی، کشیدگی و لیفت پوست اتفاق می‌افتد. سلامت پوست، عدم برش و بخیه روی آن یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد در روش هایفو است. توجه به این نکته در خرید دستگاه لاغری هایفو ، در تقویت رضایتمندی افراد مورد درمان تأثیر بسزایی دارد.

خرید دستگاه لاغری هایفو و بررسی کاربردها

خرید دستگاه لاغری هایفو و بررسی کاربردها

مهمترین ویژگی های روش هایفو

 1. متمرکز شدن امواج اولتراسوند در لایه‌های زیرین پوست
 2. ایجاد ناحیه حرارتی و افزایش دما تا حدود 65 تا 70 درجه سانتی‌گراد بدون صدمه به بخش‌های خارجی پوست
 3. تحریک و تخریب فیبرو بلاست (سلول‌های عمق پوست)
 4. کلاژن سازی (فرآیند جوان‌سازی)
 5. اثرات فوری و دائمی با تغییر در ضخامت و الاستیسیته SMAS

در زیر به نکاتی ویژه در استفاده از روش هایفو اشاره شده است.  موارد ذکر شده، از اساسی‌ترین و مثبت‌ترین ویژگی‌های روش‌های زیبایی پوست به‌حساب می‌آیند. این نکات، در خرید دستگاه لاغری هایفو باید موردتوجه قرار گیرند.

 1. روش ساده، مؤثر، ایمن و فاقد خطر
 2. مناسب برای انواع پوست بلوند تا تیره
 3. روش بدون درد، غیرتهاجمی و عدم آسیب به بافت‌های پوست و دیگر بافت‌ها
 4. عدم نیاز به محیط استریل
 5. نتایج تثبیت‌شده و ماندگار (بدون بازگشت)
 6. عدم نیاز به بستری، جراحی (ایجاد برش)، نقاهت و مراقبت‌های قبل و بعد از عمل
 7. عدم نیاز به بی‌حسی موضعی
 8. بدون عارضه (زخم، لک، تورم، کبودی و خونریزی)
 9. تصویربرداری بسیار دقیق با استفاده از پروب (سیستم اندازه‌گیری)
 10. کم‌هزینه بودن نسبت به سایر روش‌ها
 11. مناسب برای پوست‌های بلوند و تیره

خرید دستگاه لاغری هایفو و حوزه کاربرد

به‌کارگیری دستگاه هایفو و کاربرد وسیع آن در حوزه پوست و زیبایی (رفع افتادگی، چین و چروک و لاغری) با توجیه اقتصادی قابل‌قبول برای مراکز زیبایی پوست و لاغری، یکی از اساسی‌ترین نکات موردتوجه در خرید دستگاه لاغری هایفو است که در زیر به ناحیه‌های مورد درمان اشاره شده است.

 1. ناحیه صورت (رفع خط خنده و خط اخم، افتادگی نسبی ابرو، رفع افتادگی پلک، چین و چروک اطراف چشم، شل شدگی گونه‌ها و چانه، درمان تیرگی و سیاهی دور چشم، درمان منافذ باز پوست، زاویه‌دار کردن فکو مشخص شدن آن.
 2. ناحیه گردن (غبغب، شل شدگی).
 3. لاغری.

در لیفتینگ با روش هایفو، انجام یک جلسه، موجب بهبودی به مدت یک تا سه سال می‌شود تجدید ماهانه آن ضرورت ندارد. انجام این روش نسبت به روش‌های دیگر و عدم تکرار آن در مدت زمان طولانی، هزینه کمتری را برای شخص مورد درمان به دنبال خواهد داشت. این ویژگی و استفاده از آن توسط افراد با سطوح مختلف مالی، درخواست خرید دستگاه لاغری هایفوتوسط مراکز پوست و زیبایی رو به افزایش گذاشته است.

خرید دستگاه لاغری هایفو و بررسی کاربردها

لاغری با هایفو

این روش برای لاغری موضعی صورت و بدن بر این اصل استوار است که سلول‌ها را در معرض دمایی بالاتر از 56 درجه سانتی‌گراد به مدت زمان یک ثانیه قرار می‌دهند و در این حالت به‌طور حتم مرگ سلول رخ خواهد داد. گرمای ایجادشده، موجب عکس‌العمل دوگانه‌ای در بافت بخش مورد درمان می‌شود. این دو واکنش شامل نابودی سلول‌های چربی و انقباض کلاژن اطراف بخش مورد درمان می‌شود. دو عامل ذکرشده، از شل شدن مجدد بافت جلوگیری می‌کند. این روش جایگزین مناسبی برای روش لیپوساکشن است. پژوهش‌های صورت گرفته نشان‌دهنده کاهش قطعی حداقل دو سانتی‌متر از بافت چربی را پس از انجام هایفوی لاغری است.

ماندگاری اثر هایفو به میزان سن، ژنتیک، شلی و برنامه غذایی بستگی دارد. لیفت پدید آمده حدود 2 سال باقی می‌ماند. افرادی که به نتایج پایدار گرایش دارند در صورت تجدید این عمل هر 2-1 سال یکبار برآیند مساعدتری دریافت خواهند کرد. در این روش لاغری، با عبور شدت تابش انرژی اولتراسوند به زیر پوست، زخم حرارتی در سلول­های چربی اضافی، پدید می‌آید. همزمان با التیام زخم، چربی انقباض پیدا می‌کند.

هزینه این روش به تعداد جلسات و بخش مورد درمان بستگی دارد. دوره درمان 45 تا 60 دقیقه طول می­ کشد و طی دو یا سه جلسه به مدت 15 تا 20 دقیقه صورت می‌گیرد. واکنش بافت‌ها به این روش در مدت دو هفته نمایان می‌شود و مدت زمان تکمیل آن سه ماه است. نکته ضروری در کیفیت و خرید دستگاه لاغری هایفو باید به آن توجه داشت تنوع فرکانس و انواع کارتریج‌های به‌کاررفته در آن است. به دلیل تخصصی بودن این موضوع و ارتباط مستقیم هزینه با تعداد شلیک رگبارها به پوست، برای تعیین هزینه و قیمت در هنگام خرید دستگاه لاغری هایفو باید از متخصص فروش در مورد تعداد شات و رگبارهای دستگاه هایفو جزئیات پرسیده شود.

درباره نویسنده

sharafi

2 دیدگاه

 • خرید دستگاه هایفو on اکتبر 14, 2019

  آیا دستگاه هایفو موجود است؟و قیمتش ؟

  • sharafi on اکتبر 16, 2019

   برای استعلام موجودی و قیمت محصول با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید:
   امیر محمدی 09123438399
   حسام هاشمی 09123438025
   مونا عابدینی 09123438253
   سیاوش حسن پری 09123438122

گذاشتن دیدگاه