لیزر موی الکساندرایت 2019 

لیزر موی الکساندرایت 2019 

شکل‌گیری بستری در جامعه که زیبایی برای آن به عنوان یک ارزش به‌حساب می‌آید موجب به‌کارگیری روش‌های جدید رفع موهای زائد بیش از گذشته شده است. تجربه نشان می‌دهد لیزر موی الکساندرایت 2019 بخش قابل‌توجهی از نیاز مطلوب و خواسته افراد رجوع کننده به مراکز زیبایی را محقق کرده است. این دستگاه یکی از بروزترین دستگاه‌های لیزر الکساندرایت مورداستفاده در ایران است که محبوبیت فراوانی بین مراجعین کلینیک‌های تخصصی پوست دارد و صرفاً برای از بین بردن موهای زائد مورداستفاده قرار نمی‌گیرد.

مکانیسم لیزر موی الکساندرایت 2019

دستگاه لیزر موی الکساندرایت 2019 با طول موج 755 نانومتر، در دسته‌بندی لیزرها بر اساس نوع ماده فعال‌کننده با قرارگیری در دسته لیزرهای جامد، در قلمرو نور مرئی از عنصری نادر (موجود در طبیعت) و گران‌قیمت به نام chrysoberyl تشکیل‌شده است. خصوصیات ویژه این کانی و استفاده از آن در دستگاه‌های لیزر الکساندرایت باعث شده که این دستگاه به عنوان یکی از گران‌قیمت‌ترین دستگاه‌های لیزر در دنیا شناخته شود. عملکرد این لیزر به صورت فتوترمولیز (گرم شدن محدوده انتخابی توسط نور لیزر) است. پرتوها در دستگاه لیزر موی الکساندرایت 2019 به رنگ قرمز است و پس از حذف پرتوهای اضافی توسط کریستال‌های دستگاه، طول موج اصلی که معیار راهیابی به پوست را تولید می‌کند.

این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه‌های لیزر، با کمترین عمق نفوذ، بالاترین پتانسیل ضریب جذب ملانین را داراست و می‌تواند فولیکول مو را به‌طور کامل از بین ببرد. این میزان از اثربخشی در مورد موهای کم‌رنگ و نازک کارسازتر است و به‌کارگیری پرتوهای آن موجب روشن‌تر شدن رنگ پوست می‌شود. این ویژگی تمایل استفاده مراجعین به دستگاه لیزر موی الکساندرایت را افزایش داده است. با توجه به جذب ملانین بالای این لیزر، اهمیت آن در روشن سازی و از بین بردن تجمع ملانین‌ها که منجر به تشکیل لکه‌های پوستی شده‌اند نمایان‌تر می‌شود.

در این دستگاه، برای رفع سوزش و درد ناشی از لیزر سیستم خنک‌کننده گازی تعبیه‌شده است. در حال حاضر، اسپری نیتروژن این دستگاه یکی از بهترین و خوشنام‌ترین سیستم‌های خنک‌کننده مورداستفاده در دستگاه‌های لیزر موجود در بازار به‌کاررفته است. در این سیستم پاشیدن گاز سرد به صورت آنی و قبل از تابش نور لیزر به پوست اتفاق می‌افتد.

قابلیت های لیزر موی الکساندرایت 

یکی از مزایای استفاده از دستگاه لیزر موی الکساندرایت 2019 طراحی ویژه آن است که امکان تسلط بهتر و بیشتر را برای اپراتور دستگاه میسر می‌کند. قابلیت تنظیم این دستگاه در حالت Q-Switch (با عرض پالس نانو ثانیه) موجب کاهش عرض پالس، افزایش توان و دقت در کاربرد آن می‌شود. در این شکل تنظیم‌شده، لیزر پرتوهایی را با بالاترین شدت ممکن در پالس‌های کوتاه تولید می‌کند. از دیگر ویژگی‌های دستگاه لیزر موی الکساندرایت 2019 مقیاس و توانایی این دستگاه در سطح بزرگ پوشش دهی، سرعت و کاربرد برای انواع مختلف پوست (تیپ‌های پوستی 1 تا 4) است. این دستگاه به صورت کامل برای پوست و موهای روشن تأثیر مثبت دارد و در مورد پوست و موهای تیره‌تر به تعداد جلسات بالاتر نیاز است. دستگاه لیزر  موی الکساندرایت 2019 با منتشر کردن 5 شات در ثانیه باعث کاهش مدت زمان درمان خواهد شد.

لوازم مصرفی و جانبی یکی از فاکتورهایی است که در قیمت لیزر موهای زائد تأثیر دارد. بخش لوازم مصرفی اختصاصی لیزر شامل عدسی‌ها، گاز مصرفی و… است. یکی از لوازم پرمصرف دستگاه لیزر موی الکساندرایت، window است. این لایه، آخرین لایه­ی عبور پرتو لیزر است و به دلیل ایجاد آلودگی و عدم قابلیت شستشو باید تعویض شود.

لیزر موی الکساندرایت 2019

کاربرد دستگاه لیزر موی الکساندرایت 

 1. رفع موهای زائد (3 تا 6 جلسه)
 2. برطرف کردن اختلالات و ضایعات عروقی-وریدی (طی 1 تا 3 جلسه)
 3. درمان مشکلات رنگدانه­ای (برطرف کردن رنگدانه­ های قرمزرنگ پوست)
 4. جوان‌سازی پوست
 5. پاک‌سازی پوست (از بین بردن لکه‌های پوستی، کک و مک و خال‌های گوشتی)
 6. روشن سازی و تغییر رنگ پوست
 7. حذف تاتو (طی 5 تا 20 جلسه)

ویژگی‌های دستگاه لیزر موی الکساندرایت 

 1. قرارگیری لیزر سورس در داخل بدنه و تحریک سورس توسط فلش لامپ
 2. عدم نیاز به تعویض لیزر سورس
 3. تعویض لامپ‌های محرک بعد از 1 میلیون شات
 4. قرارگیری قطعه هدایت‌کننده (گاید) روی پوست و شات زدن هندپیس با فاصله
 5. استفاده از خنک‌کننده گازی و اسپری نیتروژن روی بدن
 6. قدرت جذب بالای ملانین مو
 7. عدم استفاده از ژل و داروی بی‌حسی
 8. تعداد جلسات درمانی کوتاه

درباره نویسنده

sharafi

2 دیدگاه

 • لیزر الکسانداریت on اکتبر 14, 2019

  قیمت دستگاه لیزرالکساندارایت چقدر است؟

  • sharafi on اکتبر 16, 2019

   برای دریافت لیست قیمت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید:
   امیر محمدی 09123438399
   حسام هاشمی 09123438025
   مونا عابدینی 09123438253
   سیاوش حسن پری 09123438122

گذاشتن دیدگاه